Location : Home > A > AVGA227M10X16T-F
AVGA227M10X16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA227M10X16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA227M10X16T-F CAP ALUM 220UF 20 10V SMD 88730 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA227M10X16T-F CAP ALUM 220UF 20 10V SMD 704600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA227M10X16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 10V 105C Case 6.3 x 7.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA227M10X16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 10V 105C Case 6.3 x 7.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd