Location : Home > U > UPW2E471MRD
UPW2E471MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW2E471MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW2E471MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250volts 470uF 25x50 20 12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW2E471MRD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPW2E471MRD CAP ALUM 470UF 20 250V RADIAL 1521400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW2E471MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250volts 470uF 25x50 20 12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW2E471MRD 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.