Location : Home > C > C0402C130J5GACTU
C0402C130J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C130J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C130J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 13pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C130J5GACTU CAP CER 13PF 50V 5 NP0 0402 876800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C130J5GACTU standard package with RoHS 45940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C130J5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk