Location : Home > B > B43086B9225M
B43086B9225M
Share on FacebookShare on Facebook
B43086B9225M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43086B9225M CAP ALUM 2.2UF 20 400V RADIAL 883300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43086B9225M CAP ALUM 2.2UF 20 400V RADIAL 778100 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43086B9225M CAP ALUM 2.2UF 20 400V RADIAL 87510 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43086B9225M CAP ALUM 2.2UF 20 400V RADIAL 1402300 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T25F-C5 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP .25 6.3MM X 100'