Location : Home > A > AVES106M50D16T-F
AVES106M50D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVES106M50D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVES106M50D16T-F CAP ALUM 10UF 20 50V SMD 88990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVES106M50D16T-F CAP ALUM 10UF 20 50V SMD 690800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVES106M50D16T-F CAP ALUM 10UF 20 50V SMD 88990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVES106M50D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 50V 105C Case 6.3 x 5.3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd