Location : Home > U > UCP2W470MHD
UCP2W470MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UCP2W470MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCP2W470MHD CAP ALUM 47UF 20 450V RADIAL 991900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCP2W470MHD CAP ALUM 47UF 20 450V RADIAL 886700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCP2W470MHD CAP ALUM 47UF 20 450V RADIAL 79010 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UCP2W470MHD CAP ALUM 47UF 20 450V RADIAL 1541900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0648001502 Cables, Wires - Management Markers CONDUCTOR MARKERS, LXW: 3 X 4 MM