Location : Home > L > LKG1J152MESZBK
LKG1J152MESZBK
Share on FacebookShare on Facebook
LKG1J152MESZBK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKG1J152MESZBK CAP ALUM 1500UF 20 63V SNAP 1537200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LKG1J152MESZBK CAP ALUM 1500UF 20 63V SNAP 88530 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LKG1J152MESZBK standard package with RoHS 46990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LKG1J152MESZBK Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 1500uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKG1J152MESZBK Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 1500uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com