Location : Home > U > UPM1J471MHD
UPM1J471MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1J471MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1J471MHD CAP ALUM 470UF 20 63V RADIAL 88190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPM1J471MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 470uF 12.5x35.5 20 5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com