Location : Home > A > ASVMPC-16.384MHZ-T3
ASVMPC-16.384MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-16.384MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 87330 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 57139 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 61865 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 87330 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
322-83-140-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-83-140-41-001101 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-83-140-41-001101 Preci-Dip 147480 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-83-140-41-001101 Preci-Dip 288570 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JC6-T407-05 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
JC6-T407-05 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JC6-T407-05 NEW 83850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
17-0517-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 17POS GOLD
17-0517-90C Aries Electronics 157240 2016+ CONN SOCKET SIP 17POS GOLD Unitronix Electronics Limited
17-0517-90C Aries Electronics 279130 2016+ CONN SOCKET SIP 17POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC322KFMP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
NPTC322KFMP-RC IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC322KFMP-RC NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC322KFMP-RC Sullins Connector Solutions 147560 2016+ CONN HEADER .100 64POS Unitronix Electronics Limited
821-22-064-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-064-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 64POS SNGL .197 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-064-10-002101 Semiconductor 31445 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
831-83-010-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-010-64-001101 Preci-Dip 157790 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-010-64-001101 Preci-Dip 297990 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-118-01-754101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-118-01-754101 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-118-01-754101 Preci-Dip 157880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
812-22-027-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 27 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-027-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-027-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .275 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-027-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .275 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-027-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1947740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)