Location : Home > A > ASVMPC-18.432MHZ-T3
ASVMPC-18.432MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-18.432MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-18.432MHZ-T3 OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 89130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-18.432MHZ-T3 OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 57039 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-18.432MHZ-T3 OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 61765 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-18.432MHZ-T3 OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 89130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-047-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-047-10-173101 IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-047-10-173101 Preci-Dip 147430 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-047-10-173101 Preci-Dip 288910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com