Location : Home > M > MA-406 11.0592M-G3: ROHS
MA-406 11.0592M-G3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-406 11.0592M-G3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-406 11.0592M-G3: ROHS CRYSTAL 11.0592 MHZ 20.0PF SMD 77350 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MA-406 11.0592M-G3: ROHS CRYSTAL 11.0592 MHZ 20.0PF SMD 139630 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-406 11.0592M-G3: ROHS CRYSTAL 11.0592 MHZ 20.0PF SMD 41855 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA-406 11.0592M-G3: ROHS CRYSTAL 11.0592 MHZ 20.0PF SMD 139630 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 10-24 AWG
3211903 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211903 Phoenix Contact 147120 2016+ CONN TERM BLOCK W/FUSE 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3211903 Phoenix Contact 288270 2016+ CONN TERM BLOCK W/FUSE 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com