Location : Home > A > ASG-P-V-B-500.000MHZ
ASG-P-V-B-500.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-500.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-500.000MHZ OSC VCXO 500.000MHZ LVPECL SMD 88810 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-220-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-220-41-013101 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-220-41-013101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-220-41-013101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-322-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
126-93-322-41-001000 IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147620 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-020-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-83-020-20-001101 PCD 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
803-83-020-20-001101 PCD 25545 15+ WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
803-83-020-20-001101 PCD 25545 15+ InMeiLe Technology
803-83-020-20-001101 Preci-Dip 147040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
430300-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
48-3575-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN
48-3575-18 Aries Electronics 147150 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Unitronix Electronics Limited
48-3575-18 Aries Electronics 287410 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com