Location : Home > A > ASG-P-V-B-1.500GHZ
ASG-P-V-B-1.500GHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-1.500GHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-1.500GHZ OSC VCXO 1.5GHZ LVPECL SMD 87910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASB4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-22 AWG
ASB4 Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ASB4 Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW EKT Electronics Co., Ltd
325035-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325035-13-0 IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SQW-142-01-L-D-VS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1883828 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1883828 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1883828 Phoenix Contact 147430 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1883828 Phoenix Contact 297570 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6437288-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
325340-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1375875-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.031" (0.80mm)
1375875-6 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1375875-6 TE Connectivity AMP Connectors 278010 2016+ PLUG HSG 16POS 0.8MM MICRO INT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1375875-6 Tyco Electronics 8000 2012+ PLUG HSG 16POS 0.8MM MICRO INT EKT Electronics Co., Ltd
1375875-6 Tyco Electronics 8000 2012+ PLUG HSG 16POS 0.8MM MICRO INT SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-1969582-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
3-1969582-0 TEconnecti 4800 0 NANAM electronics
1941910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)