Location : Home > A > ASG-D-V-A-622.08MHZ
ASG-D-V-A-622.08MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-D-V-A-622.08MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-D-V-A-622.08MHZ OSC VCXO 622.08MHZ LVDS SMD 87810 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK40115230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK40115230 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK40115230 NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350827-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
350827-4 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
350827-4 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350827-4 TE Connectivity AMP Connectors 289070 2016+ CONN HEADER 6POS VERT .250 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB152NFSS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB152NFSS-RC IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB152NFSS-RC NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB152NFSS-RC Sullins Connector Solutions 157650 2016+ CONN HEADER .050 30POS Unitronix Electronics Limited
801-87-028-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-028-30-002101 IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-028-30-002101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-028-30-002101 Preci-Dip 298350 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1014320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1014320000 Weidmuller 157490 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1014320000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-499922-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold