Location : Home > A > ASFLMPC-30.000MHZ-T3
ASFLMPC-30.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-30.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-30.000MHZ-T3 OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 88650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-30.000MHZ-T3 OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 57399 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-30.000MHZ-T3 OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 62125 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-30.000MHZ-T3 OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 88650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-054-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
0015453412 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin