Location : Home > A > ASFLMPC-29.4912MHZ-T3
ASFLMPC-29.4912MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-29.4912MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-29.4912MHZ-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 88450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-29.4912MHZ-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 57299 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-29.4912MHZ-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 62025 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-29.4912MHZ-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 88450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-035-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-035-10-132101 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-035-10-132101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-035-10-132101 Preci-Dip 298730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
854-22-006-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Piston Connector Surface Mount
854-22-006-30-001101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
854-22-006-30-001101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
854-22-006-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147690 2016+ CONN HEADER SGL 6POS .050 SMD Unitronix Electronics Limited
854-22-006-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297650 2016+ CONN HEADER SGL 6POS .050 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-120-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-120-41-018101 Preci-Dip 157530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-120-41-018101 Preci-Dip 298270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com