Location : Home > A > ASFLMPC-27.000MHZ-T3
ASFLMPC-27.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-27.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-27.000MHZ-T3 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 88250 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-27.000MHZ-T3 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57199 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-27.000MHZ-T3 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 61925 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-27.000MHZ-T3 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 88250 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453540 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1023780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
1023780000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1023780000 Weidmuller 146930 2016+ TERM SGL LEVEL TS35 25A WM BLUE Unitronix Electronics Limited
1023780000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LEVEL TS35 25A WM BLUE EKT Electronics Co., Ltd
1023780000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LEVEL TS35 25A WM BLUE TPC Global Service Co.Ltd.
929975-01-21-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929975-01-21-RK 3M 287530 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 42POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-21-RK 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-21-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 42POS TPC Global Service Co.Ltd.
81-PGM09001-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA GOLD
81-PGM09001-10 Aries Electronics 157740 2016+ CONN SOCKET PGA GOLD Unitronix Electronics Limited
316-87-134-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-134-41-002101 Preci-Dip 147660 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-134-41-002101 Preci-Dip 287510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-8563-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD
30-8563-610C Aries Electronics 147630 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
30-8563-610C Aries Electronics 278650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-8563-610C IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1760933001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1760933001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1760933001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 22POS BK 18PC TPC Global Service Co.Ltd.
1760933001 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
325145-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)