Location : Home > A > ASFLMPC-32.000MHZ-T3
ASFLMPC-32.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-32.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-32.000MHZ-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 88850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-32.000MHZ-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 57499 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-32.000MHZ-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 62225 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-32.000MHZ-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 88850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-87-144-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-144-41-036101 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-144-41-036101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-144-41-036101 Preci-Dip 288550 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com