Location : Home > A > ASEMPC-70.000MHZ-LR-T
ASEMPC-70.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-70.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 97550 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 57539 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 97550 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 97550 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-71250-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 10POS TIN
10-71250-10 Aries Electronics 157330 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS TIN Unitronix Electronics Limited
10-71250-10 Aries Electronics 277550 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-71250-10 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-031-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold