Location : Home > A > AST3TQ-T-16.320MHZ-28
AST3TQ-T-16.320MHZ-28
Share on FacebookShare on Facebook
AST3TQ-T-16.320MHZ-28 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AST3TQ-T-16.320MHZ-28 OSC TCXO 16.32MHZ LVCMOS SMD 87610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-135-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-135-41-012101 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-135-41-012101 Preci-Dip 147760 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-135-41-012101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38327-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38327-09-0 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38327-09-0 NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-098-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
325230-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
432602-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432602-14-0 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2178029-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.197" (5.00mm)