Location : Home > L > LCAX350-12-6
LCAX350-12-6
Share on FacebookShare on Facebook
LCAX350-12-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAX350-12-6 LUG COPPER 1 HOLE 147790 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-1814640-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN
5-1814640-6 TE Connectivity AMP Connectors 278190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1814640-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5-1814640-6 Tyco Electronics 8000 2012+ DIP SKT 32 SMOT SN/SN 0.6 PITCH EKT Electronics Co., Ltd
5-1814640-6 Tyco Electronics 8000 2012+ DIP SKT 32 SMOT SN/SN 0.6 PITCH SIMEN Electronics Co.,Ltd
3046152 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 10-26 AWG
3046152 Phoenix Contact 147750 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3046152 Phoenix Contact 287530 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39501-1009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole