Location : Home > A > ASEMPC-30.000MHZ-Z-T
ASEMPC-30.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-30.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-30.000MHZ-Z-T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 99090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-30.000MHZ-Z-T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 57349 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-30.000MHZ-Z-T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 99090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-30.000MHZ-Z-T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 99090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-121-13-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 121POS GOLD
510-87-121-13-061101 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-121-13-061101 Preci-Dip 157730 2016+ CONN SOCKET PGA 121POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-121-13-061101 Preci-Dip 278150 2016+ CONN SOCKET PGA 121POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-030-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-83-030-40-001101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-030-40-001101 Preci-Dip 288390 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387390598 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB CS FT 11 ASY
801-83-025-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-025-20-101101 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-025-20-101101 Preci-Dip 146990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
811-SS-003-30-003191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-003-30-003191 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-SS-003-30-003191 Preci-Dip 147460 2016+ CONN SPRING LOAD 3POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-SS-003-30-003191 Preci-Dip 297750 2016+ CONN SPRING LOAD 3POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-SS-003-30-003191 Precidip 11340 N-STAR INTL ELECTRONICS LIMITED
0010081021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
0010081021 412 AVAIL BICO TRADING COMPANY
325348-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395338919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0022282360 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin