Location : Home > A > ASEMPC-29.4912MHZ-Z-T
ASEMPC-29.4912MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-29.4912MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-29.4912MHZ-Z-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 97370 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-29.4912MHZ-Z-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 57449 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-29.4912MHZ-Z-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 97370 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-29.4912MHZ-Z-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 97370 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1389760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1389760000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1389760000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 32POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1389760000 Weidmuller 157350 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited