Location : Home > A > ASEMPC-32.000MHZ-Z-T
ASEMPC-32.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-32.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-32.000MHZ-Z-T OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 98890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-32.000MHZ-Z-T OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 57249 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-32.000MHZ-Z-T OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 98890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-32.000MHZ-Z-T OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 98890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-2820-90 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-2820-90 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-2820-90 Aries Electronics 157290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS TIN Unitronix Electronics Limited
10-2820-90 Aries Electronics 278010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-2820-90 IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-124-02-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1624090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1624090000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1624090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.62MM 7POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1624090000 Weidmuller 156970 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1696490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696490000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 14POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1696490000 Weidmuller 147810 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696490000 Weidmuller 298050 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com