Location : Home > A > ASD1-33.333MHZ-EC-T3
ASD1-33.333MHZ-EC-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASD1-33.333MHZ-EC-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD1-33.333MHZ-EC-T3 OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD 62395 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD1-33.333MHZ-EC-T3 OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD 88390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASD1-33.333MHZ-EC-T3 OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD 57669 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD1-33.333MHZ-EC-T3 OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD 88390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB6F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 8-22 AWG
ATB6F Amphenol PCD 147560 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
ATB6F Amphenol PCD 287290 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-145-15-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 145POS GOLD
510-83-145-15-001101 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-145-15-001101 Preci-Dip 156930 2016+ CONN SOCKET PGA 145POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-145-15-001101 Preci-Dip 278510 2016+ CONN SOCKET PGA 145POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0719730332 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
OSTYK44417030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44417030 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44417030 NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956216-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956216-2000-AR-PT 3M 157090 2016+ CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD Unitronix Electronics Limited
956216-2000-AR-PT 3M 297690 2016+ CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956216-2000-AR-PT IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-123-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-123-41-007101 Preci-Dip 157710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-123-41-007101 Preci-Dip 297610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-10-020-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Mating Target Connector Through Hole
3041435 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3041435 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3041435 Phoenix Contact 157430 2016+ COUPLING Unitronix Electronics Limited
3041435 Phoenix Contact 297710 2016+ COUPLING Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VHR-3N-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Black 0.156" (3.96mm)