Location : Home > B > BZX84C3V6S-7-F
BZX84C3V6S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C3V6S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C3V6S-7-F RoHS Compliant 39494 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C3V6S-7-F DIODE ZENER DUAL 3.6V SOT363 242260 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C3V6S-7-F standard package with RoHS 46370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C3V6S-7-F SOT363 98500 DIODES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZX84C3V6S-7-F DUAL 200mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
BZX84C3V6S-7-F SOT363 81521 DIODES 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5603235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector
5603235 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5603235 Phoenix Contact 146960 2016+ PT 2-BE/FM LABELS ZBN 18 Unitronix Electronics Limited
0901471317 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
NPPN242AFCN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
NPPN242AFCN-RC IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN242AFCN-RC NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN242AFCN-RC Sullins Connector Solutions 157280 2016+ CONN HEADER .079 48POS Unitronix Electronics Limited
5451349 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5451349 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451349 Phoenix Contact 147240 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451349 Phoenix Contact 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0908140914 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
1-440052-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
1-440052-2 TE Connectivity AMP Connectors 287450 2016+ CONN HEADER 12POS VERT TIN T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-440052-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-440052-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS VERT TIN T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd