Location : Home > B > BZX84C5V1S-7-F
BZX84C5V1S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C5V1S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C5V1S-7-F RoHS Compliant 39564 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C5V1S-7-F DIODE ZENER DUAL 5.1V SOT-363 242000 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C5V1S-7-F DUAL 200mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
BZX84C5V1S-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C5V1S-7-F SOT-363 12600 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C5V1S-7-F standard package with RoHS 46630 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-003-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-003-61-001000 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-003-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147240 2016+ CONN SOCKET 3POS .100 L.104 Unitronix Electronics Limited
801-93-003-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287990 2016+ CONN SOCKET 3POS .100 L.104 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999-19-210-00 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Closed Top 0.100" (2.54mm) Gold