Location : Home > A > ASD1-33.000MHZ-EC-T3
ASD1-33.000MHZ-EC-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASD1-33.000MHZ-EC-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD1-33.000MHZ-EC-T3 OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD 57769 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD1-33.000MHZ-EC-T3 OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD 88590 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASD1-33.000MHZ-EC-T3 OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD 88590 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASD1-33.000MHZ-EC-T3 OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD 62495 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8670850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 10-26 AWG
8670850000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8670850000 Weidmuller 147170 2016+ TERMINAL ZDK 4-2 BLUE Unitronix Electronics Limited
8670850000 Weidmuller 288570 2016+ TERMINAL ZDK 4-2 BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776544-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
GRPB132VWQS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
GRPB132VWQS-RC IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRPB132VWQS-RC NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GRPB132VWQS-RC Sullins Connector Solutions 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0757575141 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
45208-220230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
45208-220230 3M 157440 2016+ CONN HEADER .05 8POS SMT Unitronix Electronics Limited
45208-220230 3M 288910 2016+ CONN HEADER .05 8POS SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com