Location : Home > A > AR205F473K4R
AR205F473K4R
Share on FacebookShare on Facebook
AR205F473K4R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AR205F473K4R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 47000pF 10 X8R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AR205F473K4R CAP CER 0.047UF 50V 10 RADIAL 1544100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AR205F473K4R CAP CER 0.047UF 50V 10 RADIAL 898800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AR205F473K4R CAP CER 0.047UF 50V 10 RADIAL 898800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com