Location : Home > C > CGA5H2X7R1C105K
CGA5H2X7R1C105K
Share on FacebookShare on Facebook
CGA5H2X7R1C105K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA5H2X7R1C105K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1.0uF 16volts X7R +/ 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
CGA5H2X7R1C105K CAP CER 1UF 16V 10 X7R 1206 704800 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGA5H2X7R1C105K CAP CER 1UF 16V 10 X7R 1206 810000 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.