Location : Home > 0 > 04025C272KAT2A
04025C272KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04025C272KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04025C272KAT2A CAP CER 2700PF 50V 10 X7R 0402 908600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
04025C272KAT2A CAP CERM 2700PF 10 50V X7R 0402 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
04025C272KAT2A CAP CER 2700PF 50V 10 X7R 0402 898600 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
04025C272KAT2A standard RoHS / Pb-Free 45270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
04025C272KAT2A Original&New 20000 AVX 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
04025C272KAT2A -- 20948 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
04025C272KAT2A Original&New 28000 AVX 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PCM-96 Cables, Wires - Management Markers CARD MARKER WIRE SOLID
PCM-96 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCM-96 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PCM-96 S/N 10000 2013+ electronics components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
860160475022 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 470 UF 20% 25 V