Location : Home > L > LQSW6561MELC45
LQSW6561MELC45
Share on FacebookShare on Facebook
LQSW6561MELC45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQSW6561MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 420 Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LQSW6561MELC45 RoHS Compliant 39396 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LQSW6561MELC45 CAP ALUM 560UF 20 420V SNAP 1323100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com