Location : Home > A > ALS30A102KF500
ALS30A102KF500
Share on FacebookShare on Facebook
ALS30A102KF500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALS30A102KF500 CAP ALUM 1000UF 20 500V SCREW 87790 Kemet 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ALS30A102KF500 CAP ALUM 1000UF 20 500V SCREW 1228400 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ALS30A102KF500 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 500volts 1000uF 85 d 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
ALS30A102KF500 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk