Location : Home > B > B43252C227M
B43252C227M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252C227M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252C227M CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 490200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B43252C227M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B43252C227M CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 595400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43252C227M CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 490200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43252C227M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220 F 315V 30X30 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd