Location : Home > B > BFC237522102
BFC237522102
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237522102 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237522102 Film Capacitors 1000pF 51000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237522102 CAP FILM 1NF 5 1000VDC RAD 1332600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237522102 CAP FILM 1NF 5 1000VDC RAD 684600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com