Location : Home > A > AFC476M06C12T-F
AFC476M06C12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC476M06C12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC476M06C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47.0uF 6.3V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFC476M06C12T-F CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 97610 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC476M06C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47.0uF 6.3V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AFC476M06C12T-F CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 97610 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com