Location : Home > A > AFC475M50C12T-F
AFC475M50C12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC475M50C12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC475M50C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 4.7uF 50V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFC475M50C12T-F CAP ALUM 4.7UF 20 50V SMD 97410 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC475M50C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 4.7uF 50V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AFC475M50C12T-F CAP ALUM 4.7UF 20 50V SMD 97410 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com