Location : Home > A > AFC336M10C12B-F
AFC336M10C12B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC336M10C12B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC336M10C12B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33.0uF 10V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFC336M10C12B-F CAP ALUM 33UF 20 10V SMD 1539600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AFC336M10C12B-F CAP ALUM 33UF 20 10V SMD 98210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFC336M10C12B-F CAP ALUM 33UF 20 10V SMD 98210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC336M10C12B-F CAP ALUM 33UF 20 10V SMD 896400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited