Location : Home > A > ABLNO-100.000MHZ
ABLNO-100.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLNO-100.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLNO-100.000MHZ OSC XO 100.000MHZ LVCMOS SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
614-83-084-10-031112 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 84POS GOLD
614-83-084-10-031112 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-83-084-10-031112 Preci-Dip 157780 2016+ CONN SOCKET PGA 84POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-83-084-10-031112 Preci-Dip 278070 2016+ CONN SOCKET PGA 84POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQT-130-01-L-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
854-22-003-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Surface Mount
854-22-003-30-001101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
854-22-003-30-001101 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
854-22-003-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147220 2016+ CONN HEADER SGL 3POS .050 SMD Unitronix Electronics Limited
854-22-003-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297610 2016+ CONN HEADER SGL 3POS .050 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com