Location : Home > S > SIT1602ACT2-30E
SIT1602ACT2-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT2-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 140110 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57759 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 98270 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37031-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37031-09-0 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37031-09-0 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-072-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
NDN63-WH Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
NDN63-WH IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NDN63-WH NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1693280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1693280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 10POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1693280000 Weidmuller 146990 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1693280000 Weidmuller 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-038-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-038-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-038-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-038-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-038-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
431400-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431400-19-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0430452213 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold