Location : Home > A > ABLJO-200.000MHZ
ABLJO-200.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-200.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-200.000MHZ OSC XO 200.000MHZ LVCMOS SMD 87490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325205-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
812-22-027-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 27 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-027-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-027-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-027-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .390 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-027-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd