Location : Home > A > A3A-20PA-2SV(71)
A3A-20PA-2SV(71)
Share on FacebookShare on Facebook
A3A-20PA-2SV(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
A3A-20PA-2SV(71) ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A3A-20PA-2SV(71) CONN HEADER 20POS 2MM GOLD SMD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
A3A-20PA-2SV(71) 2016+ 120000 Hirose 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2775265 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Gray 10-30 AWG
2775265 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2775265 Phoenix Contact 147720 2016+ KNIFE DISCONNECT TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
430001-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430001-13-0 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
28-6508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-6508-20 Aries Electronics 157690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-6508-20 Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-029-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-029-40-002101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-029-40-002101 Preci-Dip 297510 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386913626 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
562115120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws