Location : Home > D > DF60-2P-10.16DSA(26)
DF60-2P-10.16DSA(26)
Share on FacebookShare on Facebook
DF60-2P-10.16DSA(26) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
22-4513-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-4513-11H Aries Electronics 157180 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-4513-11H Aries Electronics 278970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-93-111-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-111-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147120 2016+ CONN STRIP SKT 11POS .100 L.315 Unitronix Electronics Limited
316-93-111-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287890 2016+ CONN STRIP SKT 11POS .100 L.315 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-13-320-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
123-13-320-41-801000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
123-13-320-41-801000 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-320-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147040 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
123-13-320-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298900 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com