Location : Home > O > OSTEM13A150
OSTEM13A150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTEM13A150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTEM13A150 TERM BLOCK PLUG 13POS 7.5MM 157280 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-039-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
311-83-141-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-141-41-001101 IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-141-41-001101 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-141-41-001101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39-0501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 39POS GOLD
39-0501-31 Aries Electronics 147130 2016+ CONN SOCKET SIP 39POS GOLD Unitronix Electronics Limited
39-0501-31 Aries Electronics 271500 2016+ CONN SOCKET SIP 39POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com