Location : Home > 9 > 942C6P33K-F
942C6P33K-F
Share on FacebookShare on Facebook
942C6P33K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
942C6P33K-F CAP FILM 0.33UF 600VDC AXIAL 679000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
942C6P33K-F CAP FILM 0.33UF 600VDC AXIAL 1339000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
942C6P33K-F CAP FILM 0.33UF 600VDC AXIAL 679000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
942C6P33K-F Film Capacitors 0.33uF 600Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com