Location : Home > L > LLS2E102MELC
LLS2E102MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2E102MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2E102MELC CAP ALUM 1000UF 20 250V SNAP 1514800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLS2E102MELC RoHS Compliant 39354 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLS2E102MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 1000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2E102MELC ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk