Location : Home > U > UVZ0J331MEH
UVZ0J331MEH
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ0J331MEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ0J331MEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 6.3V 105c 6.3x11 20 2. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVZ0J331MEH CAP ALUM 330UF 20 6.3V RADIAL 1202700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ0J331MEH CAP ALUM 330UF 20 6.3V RADIAL 585700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVZ0J331MEH 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVZ0J331MEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 6.3V 105c 6.3x11 20 2. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com