Location : Home > E > EKMM401VSN221MA25S
EKMM401VSN221MA25S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMM401VSN221MA25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMM401VSN221MA25S CAP ALUM 220UF 20 400V SNAP 802300 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKMM401VSN221MA25S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 400 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EKMM401VSN221MA25S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 400 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd