Location : Home > 6 > 63YXG56MEFCTA8X11.5
63YXG56MEFCTA8X11.5
Share on FacebookShare on Facebook
63YXG56MEFCTA8X11.5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
63YXG56MEFCTA8X11.5 CAP ALUM 56UF 20 63V RADIAL 590700 Rubycon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
63YXG56MEFCTA8X11.5 CAP ALUM 56UF 20 63V RADIAL 97690 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
63YXG56MEFCTA8X11.5 CAP ALUM 56UF 20 63V RADIAL 97690 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63YXG56MEFCTA8X11.5 CAP ALUM 56UF 20 63V RADIAL 1233900 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-9036-20CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD