Location : Home > C > C0402C0G1C3R9B
C0402C0G1C3R9B
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C0G1C3R9B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C0G1C3R9B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.9pF 0.1 16Volts 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C0G1C3R9B CAP CER 3.9PF 16V NP0 01005 592100 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C0G1C3R9B CAP CER 3.9PF 16V NP0 01005 697300 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0402C0G1C3R9B 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C0402C0G1C3R9B CAP CER 3.9PF 16V NP0 01005 697300 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SW35 NA008 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SW35 NA008 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C4DG6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT PVC DGY 4"(6=6')